Informujemy, iż używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Pliki cookies są zapisywane komputerze w celach reklamowych, funkcjonalnych i statystycznych przez nasz serwis, narzędzie Google Analytics, oraz naszych reklamowdawców w celu dopasowania dostarczanych treści reklamowych. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza akceptację zapisywania ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.


Obejrzyj nasze reportaże:
Powered by Dailymotion

Liczba odsłon tekstu:: 1554
Oficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta PDF Drukuj Email
Wpisany przez tvostrow   
Środa, 19 Listopad 2014 12:35
W sumie swoje głosy w tegorocznych wyborach samorządowych do Rady Miasta oddało 9762 mieszkańców Ostrowi z 18 420 uprawnionych do głosowania, z czego 661 głosów było nieważnych. Frekwencja wyniosła 52%. 

Oficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta Ostrów Mazowiecka VII kadencji:


Okręg nr 1: Mieczysław Stanisław Równy   -   112 głosy na 389 oddanych
                  (KWW Zbigniewa Kamińskiego)

Okręg nr 2: Alina Rytelewska   -   172 głosy na 414 oddanych
                 (KWW Porozumienie-Razem)

Okręg nr 3: Tadeusz Malec   -   145 głosów na 467 oddanych
                 (KWW Zbigniewa Kamińskiego)
  
Okręg nr 4: Jerzy Pawluczuk   -   150 głosów na 405 oddanych
                 (KWW Porozumienie-Razem)

Okręg nr 5: Anna Krajewska-Polak   -    115 głosów na 458 oddanych
                 (KWW Zbigniewa Kamińskiego)

Okręg nr 6: Stanisław Dylewski    -    148 głosów na 473 oddanych
                 (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)

Okręg nr 7: Beata Herman   -   158 głosów na 476 oddanych
                 (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 8: Jolanta Jadwiga Kwiatkowska    -    130 głosów na 367 oddanych
                 (KWW Zbigniewa Kamińskiego)

Okręg nr 9: Jacek Bogdan Golanko    -    145 głosów na 432 oddanych
                 (KWW Porozumienie-Razem)

Okręg nr 10: Małgorzata Bartkiewicz    -    121 głosów na 481 oddanych
                 (KWW Zbigniewa Kamińskiego)

Okręg nr 11: Mariusz Kwiatkowski   -   165 głosów na 425 oddanych
                 (KWW Zbigniewa Kamińskiego)

Okręg nr 12: Andrzej Pęksa    -   138 głosów na 541 oddanych
                 (KW PSL)

Okręg nr 13: Bogusław Konrad    -    176 głosów na 477 oddanych
                 (KWW Bogusława Konrada)

Okręg nr 14: Krzysztof Laska    -   207 głosów na 433 oddanych
                 (KWW Porozumienie-Razem)

Okręg nr 15: Robert Krajewski    -    142 głosy na 413 oddanych
                 (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 16: Edward Podbielski    -    161 głosów na 500 oddanych
                 (KWW Wł. Krzyżanowskiego "Ziemia Ostrowska")

Okręg nr 17: Mirosław Pędzich    -    106 głosów na 363 oddanych
                 (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 18: Jacek Wilczyński    -    146 głosów na 339 oddanych
                 (KWW Zbigniewa Kamińskiego)

Okręg nr 19: Władysław Krzyżanowski    -    120 głosów na 472 oddanych
                 (KWW Wł. Krzyżanowskiego "Ziemia Ostrowska")

Okręg nr 20: Roman Tadeusz Świedziński    -    111 głosów na 433 oddanych
                 (KWW Wł. Krzyżanowskiego "Ziemia Ostrowska”)

Okręg nr 21: Zbigniew Krych    -    172 głosów na 350 oddanych
                 (KW Prawo i Sprawiedliwość)
Zmieniony: Czwartek, 20 Listopad 2014 12:53
 
str2.jpg str1.jpg wsfiz sierpień 2015.jpg ok_chicken_burgery.jpg rower serwis letnie.jpg TOMEX 2.jpg

Reklamy