Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Liczba odsłon tekstu:: 3328
Mecz OKK SOKÓŁ vs GKS MAZOWSZE GRÓJEC PDF Drukuj Email
Wpisany przez Borowa Beata
Wtorek, 15 Marzec 2011 12:56
W sobotnie popołudnie 5 marca koszykarze Sokoła rozegrali na wyjeździe rewanżowy mecz o 5 miejsce z zespołem GKS Mazowsze Grójec. Już od pierwszych minut tego spotkania Sokół uzyskał znaczna przewagę. Wynik po pierwszej kwarcie 19:9 mówi sam za siebie. Druga odsłona tego meczu również przebiegła pod dyktando naszego zespołu, a przewaga Sokoła powiększyła się o kolejne 10 punktów. Trzecia kwarta była bardziej wyrównana, zakończyła się remisem, ale już czwartą ostrowscy koszykarze ponownie wygrali i ostatecznie pokonali rywala wynikiem 79:55. Warto podkreślić, że smaczku temu spotkaniu dodał ciekawy pojedynek dwóch najlepszych strzelców: Adama Adacha z Grójca i naszego zawodnika Piotra Barszcza, którzy wzajemnie siebie kryli, dodajmy jeszcze, ze Adach zarówno w poprzednim jak i obecnym sezonie okazał się najlepszym strzelcem w lidze. Tymczasem Piotrek Barszcz pozwolił zdobyć mu tylko 15 punktów, sam zdobył ich natomiast 27.