Informujemy, iż używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Pliki cookies są zapisywane komputerze w celach reklamowych, funkcjonalnych i statystycznych przez nasz serwis, narzędzie Google Analytics, oraz naszych reklamowdawców w celu dopasowania dostarczanych treści reklamowych. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza akceptację zapisywania ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.


Obejrzyj nasze reportaże:
Powered by Dailymotion

Liczba odsłon tekstu:: 3430
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2011 - ostrowscy karatecy bez medalu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Borowa Beata   
Czwartek, 17 Marzec 2011 11:20
Czwórka zawodników  Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowała 12 marca na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego, które odbyły się  w Radzyniu Podlaskim. Niestety nie był to udany start. Każdy z naszych zawodników odpadł po pierwszej walce. Największe nadzieje pokładaliśmy w Marii Jasko ( senior), która od kilku miesięcy znowu trenuje w naszym klubie. Startowała w kategorii kumite open kobiet. Niestety przegrała po dramatycznej dogrywce  z zawodniczką z Suwałk. Pozostali zawodnicy: Maciej Laskowski ( junior młodszy) i Katarzyna Komar ( młodzik)  przegrali przez wskazanie sędziów po wyrównanych pojedynkach, Przemek Jachna ( senior) przegrał przez ippon z zawodnikiem z Warszawy. Wystarczyła chwila dekoncentracji, którą wykorzystał przeciwnik, aby skutecznie wykonać wysokie kopnięcie na głowę -mawashi geri jodan. Brak wyniku medalowego to prawdopodobnie efekt fali niedawnych chorób naszych zawodników, którzy nie zdołali odrobić braków kondycyjnych, a one zaważyły na przegranych.
Zabrakło sił szczególnie w kluczowej końcowej minucie walki, a przy wyrównanych pojedynkach sędziowie  biorą pod uwagę  aktywność zawodników podczas walki.
W Makroregionie wzięło udział 145 zawodników z 29 klubów,  a w   Międzywojewódzkich Mistrzostwach  Młodzików 84 zawodników z 23 klubów. Organizatorem  zawodów był Radzyński Klub Karate Kyokushinkai oraz Podlaski Okręgowy Związek Karate.
Opiekunami ostrowskich karateków byli sensei Radosław Grabowski oraz sensei Tomasz Marcjaniak. Sensei R.Grabowski sędziował również kata oraz walki semi kontakt.
 
str2.jpg str1.jpg wsfiz sierpień 2015.jpg ok_chicken_burgery.jpg rower serwis letnie.jpg TOMEX 2.jpg

Reklamy